ESENCIÁLNE OLEJE"Najlepším liekom na svete je naučiť ľudí, aby lieky nepotrebovali"


HIPOKRATES

Esenciálne oleje majú 1000 až 10000 krát vačšiu silu ako bylina samotná. Čisté a prírodné enciálne oleje sa získavajú z rôznych častí bylín, kríkov, stromov a to väčšinou parnou destiláciou alebo lisovaním za studena. Jedna malá fľaštička často obsahuje účinné látky z niekoľkých desiatok kilogramov rastliny. 

Bewit môže s istotou a dokázateľne potvrdiť, že všetky oleje BEWIT sú 100% prírodné a neobsahujú žiadne chemické aditíva. Navyše žiadne z BEWIT výrobkov nie sú testované na zvieratách.

Filozofia a úspech spoločnosti Bewit je postavená na esenciálnych olejoch v certifikovanej terapeutickej kvalite. Bewit presadzuje a usiluje sa o maximálne ohľaduplný prístup k prírodnému prostrediu. O šetrný a čo najprirodzenejší spôsob pestovania rastlín. Bewit sú 100% prírodné a sú bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO).

Každá zmes olejov sa vyznačuje väčším počtom presne zladených jednodruhových esenciálnych olejov, desiatok, niekedy aj stoviek olejov v jednej fľaštičke. Pri nádychu zmesi rôznych esencií vplývajú na človeka synergicky, a tak zvyšujú navzájom svoj účinok. Pri navrhovaní zmesí využíva spoločnosť Bewit viacero princípov, z ktorých najdôležitejšií je zámer. Ten je reprezentovaný "hlavným" olejom v zmesi, podľa tradičnej čínskej medicíny. 

Navyše zmesi BEWIT pomáhajú orientáciou pri rôznych potrebách. Majú svoje osobité názvy, napovedajúce, v čom vedia podporiť a pomôcť.

 Esenciálne oleje sa používajú pri masáži (potieraním), cez kožu prestúpia vrstvami kože až po vnútorné prostredie tela. Alebo sa inhalujú - vdychujú a dostanú sa cez takzvanú hematoencefalitickú bariéru priamo do riadiacich centier v mozgu.


BEWIT je rozrastajúca sa komunita, ktorá zdieľa svoje skúsenosti medzi sebou, kde si každý môže spniť svoj sen o finančnej slobode, životnej zmene, zmysluplnej a naplňujúcej práci, žití v súlade s prírodou. 


BEWIT disponuje najväčšou ponukou jednodruhových olejov a najširším výberom zmesí olejov na svetovom trhu.

"Všetky vrchy, pohoria, všetky lúky a lesy sú prirodzené lekárne"


www.bytsamasebou.sk

info@bytsamasebou.sk
+421 910 109 840