C60 superpotravina na podporu imunity a energie

28.12.2021

Ako neutralizovať potenciálne poškodenie z mNRA vakcín? Samoliečenie je veľmi náročné, málo z nás to dokáže, preto potrebujeme barličky a prawtein C60 od BEWIT nám môže pomôcť.

Ako neutralizovať potenciálne poškodenie z mNRA vakcín?


Uhlík C60 je vedený jako jedna z hlavných zložiek, ktorá si s tým vie údajne poradiť.

C60 obsahuje aj ďalšie cenné látky, ako kyselina shikimová, o ktorej sa v poslednej dobe hovorí medzi lekármi stále častejšie v súvislosti s covidom (spike proteiny) a poškodením v súvislosti s očkovaním proti covidu.

Kyselina shikimová je účinná, biologicky aktívna látka z borovicového ihličia, ktorá sa v posledných rokoch teší stále väčšiemu záujmu v mnohých oblastiach výskumu, vrátane biomedicínskych aplikácií. Samotní lékari tradičnej čínskej medicíny vyzdvihujú jej silné pôsobenie, ktorú využívajú hlavne pri chrípkových epidémiach.

C60

Samoliečenie je veľmi náročné, málo z nás to dokáže, preto potrebujeme barličky a prawtein C60 od BEWIT nám môže pomôcť.

Čo je C60?

Z webu Bewit: Jedná sa o prírodnú uhlíkovú zlúčeninu vynikajúcu výnimočným pôsobením, ktoré sa odvíjajú od unikátnych šruktúr v nich obsiahnutých molekul (Fullerenov). Podľa aktuálnych vedeckých poznatkov sa jedná o jeden z najsilnejších doteraz objavených antioxidantov a predstavuje tak veľmi účinnú ochranu pred hlavnou príčinou stárnutia a poškodenia buniek oxidačným stresom.Za objav jedinečnej molekuly C60 bola odovzdaná Haroldovi Krotovi Nobelova cena. Vďaka jej výnimočnému pôsobeniu na myši a potkany, ktorým bola C60 podávaná, sa im predĺžil život až o 100%. Vďaka tomuto výskumu sa o túto látku začala zaujímať široká verejnosť. 


K VIDEU: Vystupující oznamujú svoje osobné názory a vystupujú ako nezávislé osoby. Všetky prezentované informácie sú prezentované iba so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania. Nie sú určené k nahrádzaniu individuálného vzťahu s lékarom alebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkom. Cieľom nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takej činnosti povzbudzovať. 

Superantioxidant

C60 je 172x silnejší ako vitamín C. Bežné antioxidanty sú spotrebované vo chvíli, keď z tela odstránia toxín, ale uhlík C60 je super antioxidant, který telo detoxikuje dlhodobo.

C60 je super antioxidant, ktorý neutralizuje reaktívne druhy kyslíku (ROS) a zmierňuje príznaky zápalu.

Výskumné štúdie preukázali, že potkany ošetrené C60 žily takmer dvakrát dlhšie. Nevyvinuli sa u nich žiadne nádory a preukazovali zvýšenú imunitnú funkciu s výraznou odolnosťou voči smrtelným dávkám toxického žiarenia.... PRAWTEIN C60

Vedecký výskum potvrdil, že molekula C60 má fantastické schopnosti:


  1.  Superantioxidant
  2. ·5G ochrana

  3. Antivírusové a antibakteriálne, imunitný booster

  4. Anti - aging, spomalenie stárnutia, predĺženie života

  5. Výrazné zlepšenie zdravej pokožky

  6. Zvýšený rast vlasov

  7. Výrazne navýšený športový výkon

  8. Zvýšená odolnosť

  9. Výrazné zlepšenie fungovania mozgu

  10. Podpora po očkovaní


Pre viac informácií o C60 nám napíšte: